Swiss Tech - Multitool Utili-Key 6 in 1

SWISS+TECH SWISS+TECH

16

Fabrycznie nowy

Multitool SWISS TECH Utili-Key 6 in 1 Powiększ

Oczekiwanie na dostawę

18,99 zł

brutto

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Utili-Key® FX 6-in-1 to zestaw 6 narzędzi spakowanych w jeden niewielki, lekki (waży tylko 14 g.) oraz łatwy do przenoszenia system. Narzędzie zostało stworzone z myślą o niewielkich naprawach. Po złożeniu urządzenia szczypce tworzą swego rodzaju złączkę do kluczy, co eliminuje potrzebę montażu dodatkowych łączeń. Przydatne urządzenie w domu i w podróży.

W skład narzędzi wchodzą:

- Płaski śrubokręt
- Śrubokręt typu Phillips
- Bardzo mały śrubokręt
- Nóż o ostrzu płaskim
- Ząbkowany nóż
- Otwieracz do butelek

Dane techniczne:

Wymiary: 7 cm x 2 cm x 3 mm (złożony)
Waga: 14 g.

UWAGA SKLEPU: sprzedawany luzem bez blistra

Napisz opinię

<br />
<b>Notice</b>:  Trying to get property of non-object in <b>/home/malamutt/domains/malamuttactic.pl/public_html/cache/smarty/compile/4b/61/bc/4b61bcb276da15f19b429480266ff67d01bc248d.file.productcomments.tpl.php</b> on line <b>198</b><br />

Mil-Tec - Apteczka z wyposażeniem - First Aid Kit - Mała - Etui na pas - Czerwona - 16025810

Swiss Tech Tool to lider w produkcji kompaktowych mikronarzędzi, które można nosić ze względu na małą wagę, przy kluczach jako brelok, w kieszeni, czy torebce. Mimo, że nie mają wymiarów pełnoprawnego multitoola bardzo często nie ustępują mu funkcjonalnością. Służą do wykonywania drobnych prac w domu, mierzą ciśnienie powietrza w kołach, jak również  mogą służyć do ratowania życia, w zależności jaki produkt wybierzesz. Łącza w sobie po kilka a nawet kilkanaście przydatnych funkcji i narzędzi począwszy od otwieracza do butelek, latarki Led, a skończywszy na nożycach do przewodów.