Mil-Tec - Lightstick światło chemiczne - Standard - 1,5x15cm - 8h - Niebieski - 14940003

Mil-Tec Mil-Tec

4046872180798

Fabrycznie nowy

Obniżka! Mil-Tec - Lightstick światło chemiczne - Standard - 1,5x15cm - 8h - Niebieski Powiększ

19 Przedmioty

Do końca promocji pozostało:

6,07 zł

brutto

6,90 zł brutto

-12%

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Lightstick to wyjątkowe źródło światła, które nie potrzebuje baterii czy ognia. Jest bardzo lekkie oraz wydajne.

Światła chemiczne mogą być używane do oznaczania pozycji w czasie nocnej wędrówki, oświetlania najbliższego otoczenia, jako sygnał alarmowy, czy też jako awaryjne źródło światła.

W celu uruchomienia procesu świecenia należy wygiąć kciukami obu rąk pałeczkę aż do pęknięcia wewnętrznej fiolki i wstrząsnąć. W ten sposób następuje połączenie się substancji chemicznych, które korzystając ze zjawiska luminescencji wytwarzają światło o określonym kolorze, w zależności od barwnika. Zjawisko to jest o tyle wyjątkowe, że podczas całego procesu nie wytwarza się ciepło.

Proces luminescencji w światłach chemicznych można spowolnić, umieszczając lightstick w zamrażarce. Dzięki temu światło powinno świecić nawet dwie noce.

Czas świecenia:
- Niebieski: 8 godzin

Napisz opinię

CAMO - Nerka / Torba na pas - Kangoo Waist Pack 3L - Czarny - TO-KG-WP-BL

Mil-Tec - firma założona w 1971 w Rottenburg, prowadzi produkcję i sprzedaż odzieży wojskowej, ekwipunku oraz demobilu, który był głównym przedmiotem działalności w początkach prowadzonej działalności. Oryginalne wojskowe nadwyżki z całego świata sprzedawane przez firmę stały się wówczas kluczowym elementem działalności.

Wprowadzeniem własnej marki w 1995 roku zaczął się szybki rozwój firmy, która wypuściła na rynek szeroką gamę odzieży i dodatków do niej oraz sprzętu outdoorowego i surwiwalowego. Wszystkie jej produkty łączą w sobie funkcjonalność, dobrą jakość i wytrzymałoć oraz dopasowanie do wojskowych wzorców.