Cetacea Tactical - Smycz do broni Basic Belt Loop Pistol Lanyard - Czarny - TA-PRL1B-BLK

CETACEA TACTICAL CETACEA TACTICAL

1134

Fabrycznie nowy

Cetacea Tactical - Smycz Basic Belt Loop Pistol Lanyard - Czarny Powiększ

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

99,90 zł

brutto

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Smycz Basic Belt Loop Pistol Lanyard wyprodukowana przez firmę Cetacea Tactical. 

Doskonale sprawdzi się jako zabezpieczenie przed zgubieniem broni krótkiej oraz akcesoriów, takich jak składany nóż, mała latarka, portfel, klucze lub telefon komórkowy. 

Składa się z dużych rozmiarów rozciąganego spiralnego przewodu umożliwiającego swobodny dostęp oraz obsługę przypiętego akcesorium. 

Montowana jest do pasków o maksymalnej szerokości 85 mm przy pomocy zabezpieczanego kompozytową klamrą troka, który służy również do regulacji jego obwodu. Z drugiej strony znajduje się cienka a zarazem mocna nylonowa linka. 

Długość całkowita: ~49 cm 
Długość całkowita po rozciągnięciu: ~135 cm 
Kolor: czarny 
Cage Code: 3NQR8 
Kod producenta: TA-PRL1B-BLK 

Wyprodukowano w USA

Napisz opinię

Cetacea Tactical - Smycz do broni Plain Clothes Mini-Coil Lanyard - Czarny - TA-PCO-BLK

Cetacea-Tactical-Sling-1.jpg (294×80)


CETACEA® rozpoczęła swją działalność w 1988 produkując wysokiej jakości akcesoria dla nurków. Na obecną chwilę CETACEA® opracowuje rozwiązania sprawdzające się w wielu dziedzinach życia, a działalność marki skupia się na produkcji niezawodnychzabezpieczeń sprzętu przez upadkiem, kradzieżą bądź zgubieniem. 

Od 10 lat jedną z głównych gałęzi działalności firmy jest opracowywanie różnego rodzaju artykułów przeznaczonych dla służb mundurowych. W tym czasie zostały one wielokrotnie sprawdzone w boju m.in. na misjach w Iraku i Afganistanie. CETACEA TACTICAL® to szereg rozwiązań, takich jak retraktory, zawieszenia do broni oraz smycze, przeznaczonych do zabezpieczenia latarki, noża i innych elementów wyposażenia. Istotnym i potwierdzającym jakość jej wyrobów jest fakt, że cała produkcja odbywa się tylko i wyłącznie w USA.