Maxpedition - Paski Mocujące TacTie 9905G Strap 5' - OD Green - 4 sztuki

MAXPEDITION MAXPEDITION

832

Fabrycznie nowy

Obniżka! Maxpedition - Paski Mocujące TacTie 9905G Strap 5' - OD Green - 4 sztuki Powiększ

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Do końca promocji pozostało:

38,13 zł

brutto

41,00 zł brutto

-7%

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Wyprodukowane przez firmę Maxpedition pomysłowe paski mocujące wielorazowego użytku służące do podpinania modułowych ładownic do palsów (poziomych pasów montażowych) zgodnych ze standardem MOLLE/PALS. 

Zastosowan0 w ich konstrukcji wytrzymałą, cordurową tkaninę o gęstym splocie włókien. W miejscach łączeń podwójne przeszycia.

Tactie charakteryzuje się łatwość i szybkość obsługi bez potrzeby użycia jakichkolwiek narzędzi. Jego smukła i elastyczna budowa ułatwia jego przeplatanie przez palsy oporządzenia. 


Kolor: Zielony OD (Olive Drab) 
Wymiary: 300 (łącznie z klamrą) x 20 mm

Napisz opinię

Maxpedition - Naszywka Stars And Stripes Skull - Stealth


Firma Maxpedition od 1988 roku produkuje najbardziej przyjazne użytkownikowi produkty wyposażenia taktycznego zrobione przy użyciu najwyższej jakości materiałów i nowoczesnych technologii. W ofercie tego producenta można znaleźć plecaki, torby, kieszenie, organizery EDC a nawet kosmetyczki! Produkty Maxpedition używane są nie tylko na polu walki, ale także przez entuzjastów survivalu, turystów, zawodowych fotografów, strzelców i wielu innych. Maxpedition w swojej ofercie posiada szeroki wybór plecaków i toreb charakteryzujących sie modularną budową. Każdy produkt można dodatkowo wyposażyć w nową funkcjonalność indywidualnie dopasowaną do potrzeb użytkownika poprzez zamocowanie odpowiedniej kieszeni lub ładownicy.