Mil-Tec - Saperka składana - Mini II - Olive - 15525000

Mil-Tec Mil-Tec

371

Fabrycznie nowy

Obniżka! Saperka MIL-TEC Mini II składana stal węglowa OLIV Powiększ

Oczekiwanie na dostawę

Do końca promocji pozostało:

28,82 zł

brutto

30,99 zł brutto

-7%

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Składana, kompaktowych rozmiarów, mocna saperka niemieckiego producenta MIL-TEC wyposażona w kiolof.

Niezastąpiona we wszelkich wyprawach, wypadach leśnych, survivalu czy "działaniach" działkowych. Przyda się w każdym samochodzie- tnie i kopie, a zajmuje minimum miejsca!

Gdy chcemy wykopać dół, czy przesypać piasek łopata jest niezastąpionym narzędziem, które chcemy mieć zawsze pod ręką. Saperka została wykonana hartowanej stali węglowej. , Ząbkowana strona służy za piłę. Skręcana rękojeść z gumowymi uchwytam jest wytrzymała i dobrze leży w dłoni. Złożona zajmuje niewiele miejsca. W zestawie nylonowy pokrowiec.


- Wykonana ze stali węglowej
- Łopatka z piłką
- Rozkładany kilof
- Gumowy uchwyt
- W zestawie pochewka

Długość: 405mm
Po złożeniu: 30cm
Waga: 565g

Napisz opinię

Atwood - Linka Paracord MIL-SPEC 550-7 / 4mm kontraktowy Woodland MADE IN USA - 1 metr

Mil-Tec - firma założona w 1971 w Rottenburg, prowadzi produkcję i sprzedaż odzieży wojskowej, ekwipunku oraz demobilu, który był głównym przedmiotem działalności w początkach prowadzonej działalności. Oryginalne wojskowe nadwyżki z całego świata sprzedawane przez firmę stały się wówczas kluczowym elementem działalności.

Wprowadzeniem własnej marki w 1995 roku zaczął się szybki rozwój firmy, która wypuściła na rynek szeroką gamę odzieży i dodatków do niej oraz sprzętu outdoorowego i surwiwalowego. Wszystkie jej produkty łączą w sobie funkcjonalność, dobrą jakość i wytrzymałoć oraz dopasowanie do wojskowych wzorców.