Lansky - Blok czyszczący Eraser Block - LERAS

LANSKY LANSKY

080999201282

Fabrycznie nowy

Obniżka! Lansky - Blok czyszczący Eraser Block - LERAS Powiększ

Oczekiwanie na dostawę

Do końca promocji pozostało:

18,59 zł

brutto

19,99 zł brutto

-7%

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Czyściwo firmy LANSKY czyści metal, ostrzałki ceramiczne (pręty lub kamienie). Nie tylko przywróci dawne właściwości ostrzałce, ale również usunie nalot z przyrządów metalowych.

Używane jest do oczyszczania ostrzałek z zanieczyszczeń. Doskonały sprzęt do odnowienia ostrzałek ceramicznych, a także sprzętu sportowego lub innych przyrządów wykonanych z metalu.

- Symbol producenta: LERAS

- Model: Eraser Block

Napisz opinię

Nite Ize - SlideLock Carabiner '2 - Czarny - CSL2-01-R6

lansky-logo-nav.gif (100×33)


Lansky to amerykańska firma , która działa na rynku od 1979 roku. Stała się liderem produkującym ostrzałki do noży które dostarczane są obecnie do większości krajów w Europie i na świecie. Każdy produkt do ostrzenia jest starannie zaprojektowany tak, aby mógł służyć zarówno dla prawo jak i lewo ręcznych osób. Ostrzałki wykonywane są z najwyższej jakości materiałów i spełniają normy bezpieczeństwa. Lansky oferuje szeroką gamę ostrzałek, kamieni  i systemów ostrzących, któreidealnie nadają się w podróży, domu, kuchni czy w profesjonalnym i zawodowym użytku. Produkty firmy nie mają sobie równych, można ostrzyć na nich zarówno noże myśliwskie, scyzoryki, ostrza gładkie i ząbkowane, haczyki czy noże kuchenne. Osełki te są wybierane zarówno przez profesjonalistów, którzy wiedzą jak ostrzyć noże, jak i przez amatorów którzy z ostrzałkami Lansky nigdy nie mieli do czynienia. Produkty te są tak zaprojektowane, że nawet mało wprawna osoba zostanie mistrzem ostrzenia noży w mgnieniu oka!