Lansky - Ostrzałka uniwersalna Blademedic - PS-MED01

LANSKY LANSKY

080999097601

Fabrycznie nowy

Obniżka! Ostrzałka Lansky Blademedic PS-MED01 Powiększ

Oczekiwanie na dostawę

Do końca promocji pozostało:

47,43 zł

brutto

51,00 zł brutto

-7%

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Ostrzałka Blademedic to "pierwszej pomocy" dla każdego typu noża nie tylko na polu walki. To tak, jakby posiadać w swojej kieszeni wszystkie ostrzałki stacjonarne potrzebne do naostrzenia każdego typu noża. Za jej pomocą naostrzymy noże ząbkowane, z ostrzem stałym, haczyki, noże myśliwskie, do oprawiania ryb i wiele innych.

POSIADA:

Kamień Thungsten Carbide
Dosłownie kilka pociągnięć wystarczy, aby podostrzyć nóż

Kamienie ceramiczne
Kolejnych kilka pociągnięć na prętach ceramicznych sprawi, że Twój nóż będzie naprawdę ostry

Ostrzałka do ostrzy ząbkowanych
Masz nóż częściowo ząbkowany? Praktycznie bez różnicy od wielkości ząbków Bladmedic poradzi sobie z Twoim ostrzem ząbkowanym

Diamentowy chowany pręt
Służy do szybkiego ostrzenia zarówno noży gładkich jak i ząbkowanych, świetnie radzi sobie też z hakami.

Napisz opinię

Condor - Szalokominiarka - Multi-Wrap - MultiCam - 212-008

lansky-logo-nav.gif (100×33)


Lansky to amerykańska firma , która działa na rynku od 1979 roku. Stała się liderem produkującym ostrzałki do noży które dostarczane są obecnie do większości krajów w Europie i na świecie. Każdy produkt do ostrzenia jest starannie zaprojektowany tak, aby mógł służyć zarówno dla prawo jak i lewo ręcznych osób. Ostrzałki wykonywane są z najwyższej jakości materiałów i spełniają normy bezpieczeństwa. Lansky oferuje szeroką gamę ostrzałek, kamieni  i systemów ostrzących, któreidealnie nadają się w podróży, domu, kuchni czy w profesjonalnym i zawodowym użytku. Produkty firmy nie mają sobie równych, można ostrzyć na nich zarówno noże myśliwskie, scyzoryki, ostrza gładkie i ząbkowane, haczyki czy noże kuchenne. Osełki te są wybierane zarówno przez profesjonalistów, którzy wiedzą jak ostrzyć noże, jak i przez amatorów którzy z ostrzałkami Lansky nigdy nie mieli do czynienia. Produkty te są tak zaprojektowane, że nawet mało wprawna osoba zostanie mistrzem ostrzenia noży w mgnieniu oka!