Bolle Safety - Okulary Ochronne - TRACKER II - Smoke - TRACPSF

BOLLE Safety BOLLE Safety

3660740004835

Fabrycznie nowy

Obniżka! Bolle - Okulary Ochronne - TRACKER II - Smoke - TRACPSF Powiększ

Oczekiwanie na dostawę

63,00 zł

brutto

75,00 zł brutto

-12,00 zł

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Do każdej pary okularów  praktyczny GRATIS - 2 sztuki chusteczek do czyszczenia belgijskiego producenta Borval.

Chroniące przed zagrożeniami mechanicznymi oraz chemicznymi bardzo wygodne techniczne okulary ochronne TRACKER II firmy Bolle. W komplecie oprócz kompozytowych zauszników otrzymujemy wygodną, regulowaną nylonową opaskę na głowę. 

Wersja Smoke ze szkłami przyciemnianymi chroniącymi przed nawet bardzo silnym słońcem. 

Okulary posiadają wymienne szkła wykonane z poliwęglanu o grubości 2,2 mm . Ich konstrukcja pozwala na zastosowanie wkładek korekcyjnych SOSTRACKER. Przyleganie do twarzy zapewnia zdejmowana sztywna gąbka EVA z otworami wentylacyjnymi. Dodatkowe zabezpieczenie stanowią wentylowane osłony boczne. 

Okulary wyposażone są w nową powłokę Platinum® o właściwościach antyzarysowujących (anti-scratch) oraz zapobiegającej parowaniu (anti-fog). Powłoka ta przekracza wymogi międzynarodowych norm, w szczególności EN166 K i N. Jest ona nakładana po obu stronach wizjera, przez co czyni go odpornym na zarysowania (1,4 cd/m²), nadaje mu dużą wytrzymałość na najbardziej nawet agresywne środki chemiczne oraz spowalnia występowanie parowania. 

TRACKER II posiada regulowane wygodne zauszniki z możliwością montażu elastycznego paska, który znajduje się w komplecie. 

W komplecie znajduje się także pokrowiec ETUIFS w formie woreczka z tkaniny. 

Dane tnicechzne:

Waga: 52g 
Klasa wytrzymałości: BT KN 
Klasa wytrzymałości ramki: FT 
Klasa wytrzymałości taśmy: 3 4 BT 
Klasa optyczna: 1 
Filtry: 5-2,5 
Normy: EN166

Napisz opinię

Bolle Safety - Okulary Ochronne - TRACKER II - Clear - TRACPSI


Bollé Safety - na rynku od 120 lat, teraz bardziej niż kiedykolwiek jest jednym z niewątpliwych liderów na rynku produktów bezpieczeństwa. Założona w 1888 roku w Oyonnax w regionie Ain we Francji firma właśnie rozpoczęła swoje drugie stulecie działalności. 

Bollé Safety stała się synonimem jakości i cieszy się międzynarodowym uznaniem jej okularów sportowych i ochronnych. Zakłady Bolle są wyposażone w wysokiej jakości sprzęt, dzięki czemu marka jest uznana przez klientów w wielu krajach na całym świecie i może z dumą twierdzić iż produkuje jedne z najlepszych kompozytowych soczewek na świecie, sprzedając więcej niż 5 milionów par okularów ochronnych rocznie.