Bolle Safety - Okulary Ochronne - COBRA - Powłoka HD - COBHDPI

BOLLE Safety BOLLE Safety

3660740006013

Fabrycznie nowy

Obniżka! Bolle Safety - Okulary Ochronne - COBRA - HD - COBHDPI Powiększ

Oczekiwanie na dostawę

Do końca promocji pozostało:

48,23 zł

brutto

53,00 zł brutto

-9%

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Okulary ochronne COBRA w wersji ze standardowymi zausznikami oraz przezroczystymi szkłami z rewolucyjną powłoka HD zapewniającą wyjątkową przejrzystość oraz przepuszczalność światła. 

Zalety wizjerów z powłoką HD: 
- Mogą być stosowane w każdego rodzaju prac, za wyjątkiem tych, które wymagają ochrony przeciwsłonecznej 
- Bardzo wysoka transmisja światła widzialnego wynosząca 96% (w porównaniu do 92% w przypadku tradycyjnych przezroczystych wizjerów), co znacząco poprawia percepcję i jasność 
- Eliminuje refleksy świetlne 
- Zapewniają 99,99% ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB oraz ochronę przed uderzeniami 
- Gwarantują większy komfort widzenia niż konwencjonalne przezroczyste wizjery i są lepiej akceptowane przez użytkownika 
- Technologia HD została przetestowana, zatwierdzona i certyfikowana do zastosowania w branży optycznej 
- Chroniąca przed śladami wody oraz brudem hydrofobowa technologia stosowana w przemyśle motoryzacyjnym. Gwarantuje ona doskonałą odporność na wodę w bardzo wilgotnych środowiskach oraz lepszą ostrość widzenia. 

Szeroki panoramiczny wizjer o grubości 2,2 mm wykonany jest ze wzmacnianego poliwęglanu z powłoką antyzarysowującą (anti-scratch). 

Pierwsza klasa optyczna, lekka konstrukcja, silikonowy nosek oraz wygodne zauszniki z antypoślizgowymi wstawkami z gumy TPR oraz regulowanym w pięciu zakresach kątem znacząco wpływają na komfort użytkowania. 

W zestawie znajduje się woreczek ETUIFS z mikrofibry do czyszczenia i przechowywania okularów.

Cechy:

Waga: 25g 
Klasa wytrzymałości: BT 
Klasa wytrzymałości ramki: FT 
Klasa optyczna: 1 
Filtry: 2C-1.2 
Normy: EN166

Napisz opinię

ESS - Crossbow One Smoke Gray - Przyciemniany - 740-0614


Bollé Safety - na rynku od 120 lat, teraz bardziej niż kiedykolwiek jest jednym z niewątpliwych liderów na rynku produktów bezpieczeństwa. Założona w 1888 roku w Oyonnax w regionie Ain we Francji firma właśnie rozpoczęła swoje drugie stulecie działalności. 

Bollé Safety stała się synonimem jakości i cieszy się międzynarodowym uznaniem jej okularów sportowych i ochronnych. Zakłady Bolle są wyposażone w wysokiej jakości sprzęt, dzięki czemu marka jest uznana przez klientów w wielu krajach na całym świecie i może z dumą twierdzić iż produkuje jedne z najlepszych kompozytowych soczewek na świecie, sprzedając więcej niż 5 milionów par okularów ochronnych rocznie.