Ka-Bar - Nóż 1245 Black Tanto - Kydex

KA-BAR KA-BAR

421

Fabrycznie nowy

Obniżka! Nóż KA-BAR 1245 Black Tanto Taktyczna pochwa z kydexu Powiększ

Oczekiwanie na dostawę

Do końca promocji pozostało:

408,59 zł

brutto

449,00 zł brutto

-9%

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Czarna, unowocześniona wersja kultowego noża Ka-Bar 1217 w wersji z ostrzem Tanto. Od pierwowzoru różni się rękojeścią wykonaną z antypoślizgowego materiału Kraton G®. 

Ostrze o charakterystycznym kształcie Tanto z ząbkowaniem wykonane zostało z jednego kawałka wysokiej jakości stali węglowej 1095 Cro-Van. Stal tą można łatwo naostrzyć także w warunkach polowych. Ostrze pokryte zostało czarną antyodblaskową powłoką.

Warte uwagi sa idealnie zachowane proporcje między ostrzami- ostrze gładkie jest o wiele dłuższe, a ząbki w wykonaniu KA-BAR'a mają długość wystarczającą do zastosowań, które tego typu "piłka" ma spełniać. (Ząbki dobrze radzą sobie z materiałami włóknistymi, liny itp.)

Rękojeść została z antypoślizgowego materiału termoplastycznego Kraton G®. Przed zsunięciem się dłoni na ostrze chroni stalowy jelec. 

W komplecie znajduje się kydexowa pochewka w kolorze czarnym.

Noże firmy KA-BAR są od początku lat 90tych używane przez JW "GROM".

1095 Cro-Van - Stal węglowa, podobna do stali 1095, ale twardsza i bardziej wytrzymała, długo trzyma ostrość i dobrze znosi ciężką prace. Wzbogacona jest o Chrom (Cr) i Wanad (V), zwiększa to odporność na korozje oraz ścieranie. Stal stosowana do produkcji noży przez firmę KA-BAR i na jej potrzeby opracowana. Wyprodukowana w Stanach Zjednoczonych.

Dane techniczne:

Stal: 1095 Cro-Van 
Długość całkowita: 327 mm 
Długość ostrza: 203 mm
Typ ostrza: Tanto
Rękojeść: Kraton G® 
Twardość HRC: 56-58 
Waga: 300g

Made in USA logo.jpg (94×94)

Napisz opinię

Ka-Bar - Nóż 1118BP - Skeleton Knife