Kershaw - Nóż składany Shuffle - 8700

Kershaw Kershaw

206

Fabrycznie nowy

Obniżka! Kershaw - Nóż składany Shuffle - 8700 Powiększ

Oczekiwanie na dostawę

79,90 zł

brutto

85,00 zł brutto

-5,10 zł

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Kompaktowych wymiarów folder, który dzięki zintegrownym z całością otwieraczem do butelek i śrubokrętem stał się multitool'em. Wcięcia w rękojeści bardzo dobrze dopasowują się do dłoni, a rękojeśc K-Texture™ zapewnia pewny chwyt.Nóż posiada śrubokręt w tylnej części z otworem na linkę oraz praktyczny otwieracz do butelek na grzbiecie. Ostrze o profilu głowni drop point zostało wykonane ze stali o powierzchni wykończonej metodą piaskowania, dzięki czemu jest matowe.

Ponadto w ostrzu noża został zamocowany kołek tzw. thumbstud, który pozwala na łatwe otworzenie noża za pomocą jednej ręki.

Dodatkowo nóż posiada metalowy klips z możliwością dwustronnego montażu dlatego bez problemu może być używany przez użytkowników prawo jaki i leworęcznych.

Dane techniczne:

- Długość całkowita: 14,3 cm
- Długość rękojeści: 8,3 cm
- Waga: 79 g
- Blokada: Liner lock
- Rękojeść: Nylon wzmacniany włóknem szklanym
- Klips mocujący

- Długość ostrza: 6 cm
- Stal: 8CR13MOV (odpowiednik stali AUS-8)
- Ostrze: Gładkie
- Wykończenie: Matowe

Napisz opinię

Haidu - Kamień ceramiczny do ostrzenia - HCP - 1000

Kershaw-logo.jpeg (306×165)


Kershaw Knives, KAI USA - firma założona w 1974 roku, ma tylko jedną misję: projektowanie i produkcja narzędzi, z których posiadania i użytkowania właściciel byłby dumny . Dzisiaj innowacyjne technologie, doskonałe materiały, pieczołowita produkcja i kunszt zapewniają, że każdy produkt Kershaw zapewnia wysoką trwałość wykonania i zapewnia dumę z jego posiadania.

Noże Kershaw są jednymi z najbardziej popularnych i innowacyjnych w branży. Znane ze swej dużej ostrości, produkty Kershaw są znane na całym świecie.