Ontario - Utilitac® II - JPT-3R Drop Point Black - O8902 - Nóż składany

Ontario Knives Ontario Knives

Fabrycznie nowy

Obniżka! Ontario - Utilitac® II - JPT-3R Drop Point Black - O8902 - Nóż składany Powiększ

Oczekiwanie na dostawę

154,00 zł

brutto

169,00 zł brutto

-15,00 zł

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Wyprodukowany przez firmę Ontario Knife Company składany nóż taktyczny z zaprojektowanej przez Joe Pardue serii Utilitac®. 

Głownia w zmodyfikowanym kształcie Drop Point wykonana została z malowanej elektroforetycznie (EDP) na czarny kolor stali nierdzewnej AUS-8. 

Ostrze otwierane jest kciukiem przy pomocy obustronnego kołka, przed niekontrolowanym zamknięciem chroni je mocna blokada Liner Lock. 

Na stalowych linersach osadzono okładziny rękojeści o antypoślizgowej fakturze wykonane z materiału Zytel. Wyprofilowany chwyt z nacięciami na linersie oraz podstawie ostrza sprawia że nóż pewnie leży w dłoni. 

Nóż wyposażony jest w stalowy zdejmowany klips koloru czarnego, który można przymocować w 4 punktach rękojeści. Na końcu chwytu znajduje się otwór na smycz z zaplecioną linką. 

Dane techniczne:

Stal: AUS-8 
Długość całkowita: 205 mm 
Długość po zamknięciu: 117 mm 
Długość ostrza: 88 mm 
Grubość ostrza: 2,9 mm 
Typ ostrza: Drop Point 
Twardość: 56-58 HRC 
Blokada: Liner Lock 
Rękojeść: Zytel 
Waga: 156g 

Napisz opinię

Ontario - Nóż składany RAT 1 Folding Knife - Stal D2 - OD Green Handle - 8867OD

Ontario Knives -amerykański producent noży wojskowych oraz survivalowych. Tradycja firmy sięga 1889 roku kiedy to powstało Ontario Knife Company. Jest to jedna z najstarszych firm produkujących noże, bagnety, toporki a nawet przyrządy ratunkowe do cięcia pasów w całej Ameryce. Firma ta stworzyła wiele kultowych modeli noży używanych przez wojsko Armii Amerykańskie po dziś dzień. Modele takie jak Air Force Survival Knife 499 były na standardowym wyposażeniu wielu samolotów bojowych. Seria RAT wyznaczyła nowy trend w produkcji noży terenowych i użytkowych. Produkty tej firmy są użyteczne i bardzo przemyślanie zaprojektowane. Noże Ontario to jedne z najlepszych produktów terenowych i militarnych dostępnych na rynku.