Kershaw - Nóż składany - Thermite Stonewash - 3880

Kershaw Kershaw

1287

Fabrycznie nowy

Obniżka! Kershaw - Thermite - 3880 - Nóż składany Powiększ

Oczekiwanie na dostawę

139,00 zł

brutto

149,00 zł brutto

-10,00 zł

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Kershaw Thermite duży, ponad 21 centymetrowy folder oferujący błyskawiczne wysuwanie ostrza dzięki systemowi wspomagającemu SpeedSafe. Wystarczy mocniej pchnąc flippera -clic- i ostrze ostwarte. Ostrze o charakterystycznym zakończeniu "spanto" wykonane jest z dobrej stali 8Cr13Mov (odpowiednik stali AUS-8) gwarantue ona dobrą jakość, nierdzewność i zapewnia długie trzymanie ostrości. Powierzchnia ostrza wykończona metodą "piaskowania-polerowania" w żwirze dzięki czemu uzyskano powłokę maskującą rysy wynikłe podczas przyszłego użytkowania. Mocna blokada FrameLock zabezpiecza przed przypadkowym złożeniem noża. Ergonomiczny uchwyt, który jest dobrze dopasowany do dłoni daje dobrą przyczepność i pewny chwyt. Nóż posiada rękojeść wykonaną ze stali nierdzewnej klasy 410 na którą z jednej strony nałożona jest okładzina wykonana z wytrzymałego kompozytu G-10 o antypoślizgowej fakturze. Nóż wyposażony jest w stalowy klips typu "deep-carry" z możliwością montażu w jednej z czterech wybranych przez użytkownika pozycji. Na końcu chwytu znajduje się otwór na smycz.

Dane techniczne:

Stal: 8Cr13MoV 
Długość całkowita: 213 mm 
Długość po zamknięciu: 124 mm 
Długość ostrza: 89 mm 
Grubość ostrza: 2,9 mm 
Blokada: Frame Lock 
Rękojeść: stal 410, G-10
Waga: 140g 

Napisz opinię

Kershaw - Nóż składany 3/4 Ton - 1446

Kershaw-logo.jpeg (306×165)


Kershaw Knives, KAI USA - firma założona w 1974 roku, ma tylko jedną misję: projektowanie i produkcja narzędzi, z których posiadania i użytkowania właściciel byłby dumny . Dzisiaj innowacyjne technologie, doskonałe materiały, pieczołowita produkcja i kunszt zapewniają, że każdy produkt Kershaw zapewnia wysoką trwałość wykonania i zapewnia dumę z jego posiadania.

Noże Kershaw są jednymi z najbardziej popularnych i innowacyjnych w branży. Znane ze swej dużej ostrości, produkty Kershaw są znane na całym świecie.