CRKT - Multitool / Nóż ratowniczy - K.E.R.T. Keyring Emergency Rescue Tool - 2055K

CRKT CRKT

219

Fabrycznie nowy

Obniżka! CRKT - K.E.R.T. - Multitool Keyring Emergency Rescue Tool - 2055K Powiększ

Oczekiwanie na dostawę

32,90 zł

brutto

34,90 zł brutto

-2,00 zł

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

K.E.R.T.™ (Keyring Emergency Rescue Tool) to wykonany z lekkiej i wytrzymałej stali 8Cr13MoV miniaturowy tool w formie breloka. Został zaprojektowany przez knife makera Raya Kirka z Raker Knives & Steel. 

To przydatne i poręczne narzędzie dzięki swym niewielkim rozmiarom i wadze oraz ergonomicznej konstrukcji może być bez problemu przenoszone w portfelu, torebce, kieszeni, zestawie EDC, jako brelok do kluczy, itp. 

Obecność klucza Oxygen (O2 Wrench) służącego do otwierania przenośnych butli tlenowych sprawia, że K.E.R.T.™ jest doskonałym narzędziem dla paramedyków i ratowników. 

Funkcje: 
1. Otwieracz do butelek 
2. Płaski śrubokręt 
3. Przecinak do pasów bezpieczeństwa 
4. Klucz Oxygen (O2 Wrench) 
5. Klucz sześciokątny 1/4" 
6. Otwór na kółko / smycz 

Dane techniczne:

Materiał: 8Cr13MoV (AUS-8)
Wymiary: 64 x 27 mm 
Grubość: 2,5 mm 
Waga: 24g 

W komplecie znajduje się dużych rozmiarów kółko na klucze oraz gumowa osłona. 

Napisz opinię

Smith's - Nóż ratowniczy / hak - Disposable Gut Hook - 50779

Columbia River Knife & Tool (CRKT) - amerykańska firma z Tualatin w Oregonie, założona przez Roda Bremera w 1994. Produkuje praktyczne noże składane i z ostrzem stałym, narzędzia, niezbędniki, osełki i inne akcesoria, które znane są wysokiej jakości, ciekawego zaprojektowania oraz posiadają korzystny stosunek ceny do jakości.

Wszystkie noże i narzędzia CRKT są stworzone przy pomocy zaawansowanych urządzeń i systemów produkcyjnych. Do produkcji używa się wysokiej jakości materiałów, które są zwykle używane w znacznie droższych nożach customowych. Zaliczyć można do nich min. Micartę, G10, róg jelenia lub barana czy też wysokiej jakości drewno, takie jak korzeń żywotnika, heban, orzech itd.
 
Firma posiada aktywny program zapewnienia jakości i starannie sprawdza każdy produkt w trakcie całego procesu produkcyjnego.