Gerber - Multitool Artifact - Czarny - 22-41770

Gerber Gerber

Fabrycznie nowy

Obniżka! Gerber - Multitool Artifact - Czarny - 22-41770 Powiększ

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

49,00 zł

brutto

69,00 zł brutto

-20,00 zł

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Multitool ARTIFACT amerykańskiej firmy GERBER. Powiększona / zmodyfikowana wersja słynnego SHARD'a. Multitool wyposażony został w stalowy slot na wymienne noże. Producent zadbał o bezpieczeństwo użytkownika i dodał blokadę LinerLock chroniąca przed złożeniem ostrza w trakcie pracy. Oprócz noża narzędzie posiada szereg przydatnych w życiu codziennym funkcji. Wykonany został w całości z grubej stali nierdzewnej co gwarantuje wytrzymałość. Stal pokryta jest czarną powłoką. Na końcu znajduje się otwór na smycz lub linkę. Niezastapione narzędzie jako brelko do kluczy.

Funkcje:
- Wymienny nóż (zapasowe ostrza w zestawie)
- Łom
- Otwieracz do butelek
- Śrubokręt krzyżakowy
- Śrubokręty płaskie (mały i duży)
- Otwór na linkę
 
Dane techniczne:
- Stal nierdzewna
- Długość złożonego: 9cm
- Dł. z rozłożonym ostrzem: 12,5cm

Napisz opinię

EDC - Pęseta stalowa TWEEZERS STEEL - Czarny

Gerber - firma produkująca noże i multitoole z siedzibą w amerykańskim Portland. Obecnie, od 1987 roku, Gerber jest działem firmy Fiskars Brands Inc, należących do fińskiej firmy Fiskars. Gerber powstał w 1939 roku, założony przez Pete'a Gerbera, do dziś ma reputację uznanego producenta wysokiej jakości noży o innowacyjnej konstrukcji, zaprojektowanych przez znanych projektantów. Obecnie jest także drugim wiodącym sprzedawcą multitooli na świecie.

Ponad 70 lat od założenia Gerber wciąż się rozwija. Firma stara się produkować noże i narzędzia, łączące w sobie wysokiej jakości materiały z innowacyjnymi projektami. Eleganckie noże ze stali z lat 50. i 60. (np. Magnum Hunter) dały początek dzisiejszym solidnym i super lekkim nożom EDC (np. Remix). Gerber znany jest jednak nie tylko z produkcji noży. Multitoole, siekiery, piły ręczne, maczety, czołówki, latarki, zestawy przetrwania, saperki - to najnowsze kierunki rozwoju Gerbera, do których podchodzi z równą dbałością o normy jakości i wzornictwa.