Maxpedition - Naszywka micro - Hi Relief Skull Micropatch - MCHSZ - GLOW

MAXPEDITION MAXPEDITION

846909019190

Fabrycznie nowy

Maxpedition - Naszywka micro - Hi Relief Skull Micropatch - MCHSZ - GLOW Powiększ

Oczekiwanie na dostawę

26,00 zł

brutto

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Naszywka w wersji micro - Hi Relief Skull Micropatch amerykańskiej firmy Maxpedition, wykonana w technologii 3D z najwyższej jakści wytrzymałego i elastycznego PVC.

Naszywka w wersji świecącej: jasny kolor jest materiałem fotoluminescencyjnym, po naładowaniu światłem świeci w ciemności- jasnozielono. 

Dzięki zastosowanemu materiałowi oraz trójwymiarowej technice naszywki te są niezwykle czytelne.

Naszywka posiada rzep Velcro oraz specjalny kawałek materiału z rzepem, który pozwala doszyć naszywkę do odzieży. 

Wymiary: 1,78 x 2,24 cm
Kolor: GLOW (świecąca)

Napisz opinię

<br />
<b>Notice</b>:  Trying to get property of non-object in <b>/home/malamutt/domains/malamuttactic.pl/public_html/cache/smarty/compile/4b/61/bc/4b61bcb276da15f19b429480266ff67d01bc248d.file.productcomments.tpl.php</b> on line <b>198</b><br />

Maxpedition - Naszywka Stars And Stripes Skull - Stealth


Firma Maxpedition od 1988 roku produkuje najbardziej przyjazne użytkownikowi produkty wyposażenia taktycznego zrobione przy użyciu najwyższej jakości materiałów i nowoczesnych technologii. W ofercie tego producenta można znaleźć plecaki, torby, kieszenie, organizery EDC a nawet kosmetyczki! Produkty Maxpedition używane są nie tylko na polu walki, ale także przez entuzjastów survivalu, turystów, zawodowych fotografów, strzelców i wielu innych. Maxpedition w swojej ofercie posiada szeroki wybór plecaków i toreb charakteryzujących sie modularną budową. Każdy produkt można dodatkowo wyposażyć w nową funkcjonalność indywidualnie dopasowaną do potrzeb użytkownika poprzez zamocowanie odpowiedniej kieszeni lub ładownicy.