Naszywka LOOK SKULL amerykańskiej firmy Maxpedition, wykonana w technologii 3D z najwyższej jakości wytrzymałego i elastycznego PVC.
Naszywka w wersji świecącej: jasny kolor jest materiałem fotoluminescencyjnym, po naładowaniu światłem świeci w ciemności- jasnozielono.
Dzięki zastosowanemu materiałowi oraz trójwymiarowej technice naszywki te są niezwykle czytelne.
Naszywka posiada rzep Velcro oraz specjalny kawałek materiału z rzepem, który pozwala doszyć naszywkę do odzieży.
Wymiary: 5,5 x 6,7 cm
Kolor: GLOW (świecąca)
Firma Maxpedition od 1988 roku produkuje najbardziej przyjazne użytkownikowi produkty wyposażenia taktycznego zrobione przy użyciu najwyższej jakości materiałów i nowoczesnych technologii. W ofercie tego producenta można znaleźć plecaki, torby, kieszenie, organizery EDC a nawet kosmetyczki! Produkty Maxpedition używane są nie tylko na polu walki, ale także przez entuzjastów survivalu, turystów, zawodowych fotografów, strzelców i wielu innych. Maxpedition w swojej ofercie posiada szeroki wybór plecaków i toreb charakteryzujących sie modularną budową. Każdy produkt można dodatkowo wyposażyć w nową funkcjonalność indywidualnie dopasowaną do potrzeb użytkownika poprzez zamocowanie odpowiedniej kieszeni lub ładownicy.