MIL-SPEC MONKEY - Naszywka Costa Ludus Logo - PVC - MultiCam

MIL-SPEC MONKEY MIL-SPEC MONKEY

Fabrycznie nowy

MIL-SPEC MONKEY - Naszywka Costa Ludus Logo - PVC - MultiCam Powiększ

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

26,50 zł

brutto

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

COSTA LUDUS - amerykańska firma założona przez byłego żołnierza i funkcjonariusza Coast Guard -Christopher'a Costa. Firma prowadzi szkolenia z użycia broni i umiejętności przetrwania w najtrudniejszych warunkach od niebezpiecznych ulic po pole bitwy. Szkolenia skierowane są do instytucji państwowych jak policja, biura szeryfa, operatorzy SWAT czy agenci federalni, ale również osób prywanych/cywilnych. 

Oryginalna naszywka amerykańskiej firmy MIL-SPEC MONKEY. 

Wykonana została w technologii 3D z najwyższej jakości wytrzymałego i elastycznego PVC. 

Dzięki zastosowanemu materiałowi oraz trójwymiarowej technice naszywka jest niezwykle czytelna. 

Jednostronny rzep - Velcro. 

Wyprodukowano w USA. 

Wymiary: 34 x 51 mm

Napisz opinię

<br />
<b>Notice</b>:  Trying to get property of non-object in <b>/home/malamutt/domains/malamuttactic.pl/public_html/cache/smarty/compile/4b/61/bc/4b61bcb276da15f19b429480266ff67d01bc248d.file.productcomments.tpl.php</b> on line <b>198</b><br />

MIL-SPEC MONKEY - Naszywka US Flag Mini Reversed - PVC - Forest

mil-spec-monkey-logo.jpg (130×130)

Mil Spec Monkey czyli MSM to jeden z prekursorów i pionierów w tworzeniu tworu którego nazwano z angielskiego morale patch. Naszywki morale patch to nic innego jak bardzo często parodia znanych sytuacji z życia codziennego, naśmiewanie się z wrogów celem dodania sobie otuchy, czy też wzniosłe i patriotyczne tematy zwiększające motywację na polu walki. W ofercie tego producenta oprócz morale patch można znaleźć szalokominiarki kieszenie, plecaki. Naszywki wykonane są standardową metodą wyszywaną chociaż można znaleźć też naszywki PVC czyli naszywki z tworzywa sztucznego podklejone Velcro czyli rzepem.