101 Inc. - Mapnik na przedramię - Wrist Office - Zielony OD

101 Inc. 101 Inc.

Fabrycznie nowy

Obniżka! 101 Inc. - Mapnik na przedramię - Wrist Office - ZIelony OD Powiększ

Oczekiwanie na dostawę

Do końca promocji pozostało:

36,18 zł

brutto

38,90 zł brutto

-7%

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Mapnik mocowany na przedramieniu holenderskiego producenta 101 Inc.

Wykonany jest w 100 % z poliestru, dzięki czemu jest trwały i ma dużą odporność na warunki atmosferyczne. Do umocowania na przedramieniu służą dwa elastyczne troki regulowane klamrami zaciskowymi. Wystarczy przełożyć dłoń przez mapnik i zacisnąć troki. Posiadają szeroki zakres regulacji, swobodnie możemy używać mapnika z bluzami mundurowymi, polarami taktycznymi czy kurtkami. 

Mapy mieszczą się w przezroczystej, składanej na dwie części przegrodzie wykonanej z elastycznego tworzywa. Po rozłożeniu przegroda ma wymiary (całość z obszyciem) - 16 x 17,5 cm, dzięki czemu mamy dostęp do dużego obszaru mapy bez potrzeby jej wyjmowania z mapnika. 

Oprócz głównej przegrody, mapnik posiada też wewnątrz  dwie mniejsze oraz, zamykaną na zamek błyskawiczny przegrodę na pieniądze lub dokumenty znajdującą się na zemnątz. Wyposażony jest również w elastyczną taśmę mocującą długopis.

Wymiary zewnętrzne: 16,5 x 10,5cm

Kolor- Zielony OD (Olive Drab)

Napisz opinię

101 Inc. - Naszywka Ace of Spades - 3D PVC - Zielony OD

101 Inc. firma zajmująca się produkcją i sprzedażą sprzętu surwiwalowego i taktycznego, środków maskujących oraz wielu innych artykułów. Wszystkie jej produkty łączą w sobie funkcjonalność, dobrą jakość i wytrzymałość oraz dopasowanie do wojskowych wzorców.