Condor - Ładownica Tech Sheath - Zielony OD - MA73-001

CONDOR CONDOR

1187

Fabrycznie nowy

Obniżka! Condor - Ładownica Tech Sheath - Zielony OD - MA73-001 Powiększ

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Do końca promocji pozostało:

38,04 zł

brutto

40,90 zł brutto

-7%

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Wyprodukowana przez firmę Condor Outdoor ładownica Tech Sheath, wykonana z poliestru o gęstości 1000D w kolorze zielonym OD. 

Przeznaczona jest do przenoszenia telefonów i innych urządzeń o rozmiarze ekranu nieprzekraczającym 4", baterii itp. Wewnątrz posiada miękkie wypełnienie chroniące zawartość. 

Zamykana jest rzepem Velcro. 

Ładownica mocowana do paska, troka plecaka, itp. trzema poziomymi trokami, z których dwa są zapinane na rzep Velcro. 

Korzystając z dodatkowych, kupowanych osobno montaży, ładownicę można zamontować na palsach zgodnych z systemem MOLLE/PALS. 

Wymiary: 13 x 5 x 3 cm 

Napisz opinię

CAMO - Portfel MARGIN - Zielony OD - PO-MG-OG

Condor_Outdoor_Products_Tactical_Gear_Brand_Logo.png (223×150)


Condor Outdoor - amerykańska firma, która od ponad 20 lat zdobywa coraz większe uznanie w branży outdoorowej i taktycznej. Specjalizuje się w produkcji wyposażenia taktycznego w postaci kamizelek taktycznych, toreb i plecaków, obuwia, ładownic itp. 

Szeroka oferta toreb i plecaków taktycznych firmy Condor zawiera małe plecaki oraz duże, wyprawowe pozwalające na spakowanie większej ilości odzieży i ekwipunku. Jest także producentem szerokiej gamy wykonanych z oryginalnej Cordury DuPont 1000D kamizelek modułowych i sprzętowych. Doskonała jakość i precyzja wykonania stawia kamizelki tej firmy na wysokiej pozycji wśród producentów wyposażenia taktycznego. Condor to również szereg akcesoriów takich jak ładownice, czapki, rękawice, pasy taktyczne, zawieszenia do broni, pokrowce na broń, torby i wiele innych.