STOOR - Kominiarka termoaktywna N2 - Zimowa - Zielony OD

STOOR STOOR

461

Fabrycznie nowy

Obniżka! Kominiarka termoaktywna STOOR Zielony OD ciepła Powiększ

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

39,00 zł

brutto

42,00 zł brutto

-3,00 zł

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

 

Kominiarka termoaktywna wykonana z dwuwarstwowego materiału THERMOACTIV230 przez firmę STOOR. 

W skład dzianiny wchodzą multipoliestrowe wielokanałowe włókna o strukturze kratki, które utkano w dwie warstwy: wewnętrzną i ochraniającą zewnętrzną. Pierwsza z nich przylegająca do ciała jest przyjemna i miła w dotyku, druga natomiast o jednolitej fakturze łączonych kratek zabezpiecza organizm przed nadmierną utratą ciepła i chłodem.

Dzianina THERMOAKTIV230 posiada specjalną aperturę hydrofilną, która skutecznie pochłania wilgoć z powierzchni i szybko uwalnia do otoczenia. Ciepło wytwarzane przez organizm jest zatrzymywane i równomiernie rozprowadzane w taki sposób, aby utrzymać zrównoważony i komfortowy mikroklimat. Warstwa zewnętrzna jest częściowo odporna na działanie wiatru i skutecznie konkuruje z przewiewnym materiałem polarowym. 
Cechy i właściwości użytkowe: 
- Przeznaczona na niższą temperaturę otoczenia 
- Szybkie schnięcie i odprowadzanie wilgoci 
- Nie powoduje podrażnień alergicznych 
- Konstrukcja umożliwiająca noszenie jej tak by zasłaniała usta lub nie 
- Niska waga 
- Nie płowieje na słońcu, nie wymaga prasowania 
- Nie traci swoich właściwości nawet po długim, intensywnym używaniu 

Napisz opinię

Patch - Naszywka BADBOY - 3D PVC - Zielony


STOOR - polska firma powstała w 2005r. STOOR specjalizuje się w produkcji odzieży termoaktywnej. Swe produkty wytwarza z myślą o zadowoleniu klienta, komforcie i spełnianiu oczekiwań. Nad wyrobami STOOR pracuje zespół doświadczonych i zaangażowanychpracowników, świadomych faktu, że tylko taka postawa dostarczy odzieży najwyższej jakości, a tym samym, satysfakcji klientom.

Odbiorcami produktów STOOR są osoby aktywne i profesjonaliści dla których komfort realizowania sportowych pasji jest najważniejszy. STOOR wykorzystuje do produkcji swoich wyrobów specjalnie wyselekcjonowany dzianiny poliestrowe oraz poliamidowe o sprawdzonych walorach użytkowych. Innowacyjna technologia bielizny termo-aktywnej z serii Bioline do produkcji, której wykorzystano lekki materiał poliamidowy Meryl Skin Life zapewnia uczucie świeżości podczas długotrwałego wysiłku.