BCB - Karabińczyk - Zestaw 2 sztuk - Carabiner 2pack - CL114

BCB Bushcraft BCB Bushcraft

Fabrycznie nowy

BCB - Karabińczyk - Zestaw 2 sztuk - Carabiner 2pack - CL114 Powiększ

5 Przedmioty

17,99 zł

brutto

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Zestaw dwóch aluminiowych karabińczyków brytyjskiej firmy BCB. Karabińczyk o długości całkowitej 7,5cm wykonany z lekkiego i zarazem niezwykle wytrzymałego aluminium pokrytego czarną powłoką.

Umożliwią mocowanie kluczy czy innych akcesoriów do plecaka, torby, spodni oraz każdego rodzaju systemów montażowych np. molle.

Cechy i dane techniczne:

-lekka, wytrzymała konstrukcja,
-szybkie zapięcie/wypięcie,
-szerokie wykorzystanie

Długość: 7,5 cm
Średnica: 8 mm

Waga (1 karabińczyka): 16g

Napisz opinię

<br />
<b>Notice</b>:  Trying to get property of non-object in <b>/home/malamutt/domains/malamuttactic.pl/public_html/cache/smarty/compile/4b/61/bc/4b61bcb276da15f19b429480266ff67d01bc248d.file.productcomments.tpl.php</b> on line <b>198</b><br />

Sharpie - Marker permanentny 1.00mm - FIne Point - Zielony - 810960


BCB International - projektant i producent wysokiej jakości artykułów surwiwalowych i codziennego użytku, wyposażenia ochronnego i wielu innych. Siedziba znajduje się w Cardiff w Wielkiej Brytanii. 
Misją BCB jest: "Ochrona i podtrzymywanie życia we wrogim środowisku poprzez innowacje". W dżungli, na środku pustyni, w połowie drogi na szczyt - gdziekolwiek jesteś, możesz liczyć na niezawodne, wysokiej jakości, produkty BCB.

Przez ostatnie 40 lat BCB pracowało nad specjalistycznym sprzętem, który wspomaga zdolność przetrwania i bytowania żołnierzy służb specjalnych, marynarzy i wielu innych osób w trudnych warunkach z dala od cywilizacji oraz na polu walki. Do linii produktów tej firmy zaliczyć można min.:
- Narzędzia - ręczne, M.O.E. itp.
- Innowacyjną odzież, jak np. Blast Boxers
- Kremy, pudry i preparaty płynne
- Kamizelki kuloodporne
- Żywność i produkty odżywcze
- Systemy oporządzenia