Combat-ID - Naszywka Polska - MultiCam - Gen II IR milspec

COMBAT-ID COMBAT-ID

938

Fabrycznie nowy

Obniżka! Combat-ID - Naszywka Polska - MultiCam - Gen II IR Proline Powiększ

Oczekiwanie na dostawę

Do końca promocji pozostało:

17,58 zł

brutto

18,90 zł brutto

-7%

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Wysokiej jakości wycinana laserowo naszywka Poland, przy produkcji której użyty został oprócz Cordury w licencjonowanym kamuflażu MultiCam, materiał odblaskowy o specyfikacji milspec. 


Posiada działający wyłącznie w paśmie podczerwieni identyfikator IFF/IR służący do szybkiego rozpoznania wojsk własnych. W wersji milspec zastosowano najwyższej jakości matowy, wytrzymały i giętki materiał 3M o fakturze plastra miodu bez widocznego blasku warstwy odblaskowej. 

Naszywka Gen II IR milspec - czarny materiał ma właściwości odblaskowe, staje się jasny po oświetleniu podczerwienią i jest widoczny nawet z 400 metrów. 

Materiał odblaskowy jest częściowo zakryty materiałem Cordura z wyciętym laserowo wzorem. Obie warstwy są ze sobą sklejone mocnym klejem. 

Wymiary: 55 x 35 mm 
Kolor: czarny / MultiCam 

Napisz opinię

Maxpedition - Naszywka USA Flag Large - USA2S - SWAT


COMBAT-ID


Polska firma produkująca naszywki posiadające identyfikator IFF/IR działający w paśmie podczerwieni oraz świetle widzialnym, co służy do szybkiego rozpoznania wojsk własnych w nocy lub warunkach ograniczonej widoczności. Wszystkie produkty posiadają specjalną strukturę materiału przypominającą plaster miodu i mocowane są do odzieży lub oporządzenia za pomocą rzepu Velcro.

Naszywki dzielą się na trzy generacje:
Gen I - po oświetleniu podczerwienią lub światłem, świecą kolory oprócz czarnego
Gen II - po oświetleniu podczerwienią lub światłem, świeci tylko kolor czarny
Gen III - po oświetleniu podczerwienią lub światłem, świeci kolor czarny, biały jest materiałem fotoluminescencyjnym, po naładowaniu światłem świeci w ciemności jasnozielonym światłem.