Combat-ID - Naszywka Polska - A-TACS FG - Gen II IR Proline

COMBAT-ID COMBAT-ID

1000000135213

Fabrycznie nowy

Obniżka! Combat-ID - Naszywka Polska - A-TACS FG - Gen II IR Proline Powiększ

Oczekiwanie na dostawę

Do końca promocji pozostało:

17,58 zł

brutto

18,90 zł brutto

-7%

Wysyłamy w ciągu 24h

Zwrot lub wymiana 30 dni

Darmowa dostawa od 169 zł

Wydaj jeszcze 169,00 zł i otrzymaj wysyłkę zupełnie gratis!

Wysokiej jakości wycinana laserowo naszywka Poland z profesjonalnej serii ProLine w licencjonowanym kamuflażu A-TACS FG. 

Posiada działający wyłącznie w paśmie podczerwieni identyfikator IFF/IR służący do szybkiego rozpoznania wojsk własnych. W wersji ProLine zastosowano najwyższej jakości matowy, wytrzymały i giętki materiał 3M o fakturze plastra miodu bez widocznego blasku warstwy odblaskowej. 

Naszywka Gen II IR - czarny materiał ma właściwości odblaskowe, staje się jasny po oświetleniu podczerwienią i jest widoczny nawet z 400 metrów. 

Materiał odblaskowy jest częściowo zakryty materiałem Cordura z wyciętym laserowo wzorem. Obie warstwy są ze sobą sklejone mocnym klejem. 

Wymiary: 55 x 35 mm 
Kolor: czarny / A-TACS

Napisz opinię

Combat-ID - Naszywka Punisher - A-TACS FG- NIR


COMBAT-ID


Polska firma produkująca naszywki posiadające identyfikator IFF/IR działający w paśmie podczerwieni oraz świetle widzialnym, co służy do szybkiego rozpoznania wojsk własnych w nocy lub warunkach ograniczonej widoczności. Wszystkie produkty posiadają specjalną strukturę materiału przypominającą plaster miodu i mocowane są do odzieży lub oporządzenia za pomocą rzepu Velcro.

Naszywki dzielą się na trzy generacje:
Gen I - po oświetleniu podczerwienią lub światłem, świecą kolory oprócz czarnego
Gen II - po oświetleniu podczerwienią lub światłem, świeci tylko kolor czarny
Gen III - po oświetleniu podczerwienią lub światłem, świeci kolor czarny, biały jest materiałem fotoluminescencyjnym, po naładowaniu światłem świeci w ciemności jasnozielonym światłem.