Sog - Toporek Voodoo Hawk Mini Satin - F182N-CP

1 Review(s)
SOG SOG

729857002660

New product

Reduced price! Sog - Toporek Voodoo Hawk Mini Satin - F182N-CP Expand

This product is no longer in stock

309,99 zł

tax incl.

321,99 zł tax incl.

-12,00 zł

Spend 169,00 zł more and get Free Shipping!

Sog Voodoo to taktyczny, bardzo wytrzymały Tomahawk. Głownia wykonana została z dobrze zahartowanej -wzmocnionej węglem- stali nierdzewnej 3Cr13Mov. Prawie 32 centymetry długości czynią z Voodoo Hawk'a bardzo poręczne narzędzie co ważne łatwe w transporcie. Cechą charakterystyczną toporka jest wydłużona krawędź tnąca oraz stalowe okucie zakończenia rękojeści tzw. Butt Cap - młot. Dzięki wytrzymałej pochwie wykonanej z nylonu balistycznego toporek można łatwo przytroczyć do ekwipunku, pasa spodni lub plecaka. Trzonek wykonany jest z wytrzymałego czarnego polimeru.

Zadania dla toporka to cięcie, rąbanie, rozbijanie, rozłupywanie, i wbijanie.

Dane techniczne:

- Długość całkowita: 31,75 cm
- Waga: 820 g
- Materiał rękojeści: Balistyczny polimer
- Kolor rękojeści: Czarny
- Nylonowy pokrowiec w zestawie

- Długość ostrza: 9,00 cm
- Stal: 3Cr13Mov
- Twardość stali: 51-53 HRC
- Ostrze: Gładkie

Grade 
2021-04-19

POLECAM!!!!!

Toporek wart swojej ceny. Dobrze wykonany i daje radę w terenie. ZERO wyszczerbień, a trochę nim machałem. Bardzo szybka realizacja zamówienia. Polecam tego bardzo dobrego tomahawka.

Write your review! !

Write a review

Helikon - Czapka Patrolowa - Czarny - CZ-COM-PR-01

Od 1986 roku firma SOG pod okiem Spencer'a Frazer'a zajmuje się produkcją noży, zarówno z ostrzem stałym, jaki i składanych, multitools, saperek, toporków oraz maczet. Swoją nazwę zawdzięcza jednostce specjalnej "Studies and Observation Group", która prowadziła działania bojowe na terenie Kambodży, Laosu i Wietnamu. Firma nie tylko produkuje noże SOG, noże firmy SOG to coś wyjątkowego za pomocą nowoczesnych technologii, fantazyjnych kształtów oraz wysokiej jakości wykonania. SOG, noże w których naprawdę można zauważyć coś więcej niż jedynie praktyczny kawałek stali. Swoją popularność zyskały także poprzez swoich użytkowników, nóż SOG Seal został wybrany oficjalnym nożem Navy Seals przez co zyskał ogromną popularność i został dostrzeżony przez wielu ludzi nieświadomych istnieniem marki SOG. Obecnie firma SOG jest jednym z największych producentów noży zarówno w USA i na świecie.