SOG - Nóż SEAL Pup - Nylon Sheath - M37N-CP

1 Review(s)
SOG SOG

729857994767

New product

Reduced price! SOG - Nóż SEAL Pup - Nylon Sheath - M37N-CP Expand

2 Items

Warning: Last items in stock!

288,99 zł

tax incl.

298,99 zł tax incl.

-10,00 zł

Spend 169,00 zł more and get Free Shipping!

Nóż taktyczny SOG SEAL Pup zaprojektowany pod kątem profesjonalnych zastosowań w jednostkach specjalnych, do surwiwalu, itp. 

Ostrze wykonano z wysokiej jakości stali AUS-8 o twardości 57-58 HRC. Dla zabezpieczenia przed korozją i odblaskami ostrze pokryte jest czarną matową warstwą. Przed zsunięciem się ręki na ostrze chroni jelec w dolnej części rękojeści, a ząbkowana powierzchnia w górnej części stanowi pewne podparcie dla kciuka. 

Okładziny rękojeści wykonane z nylonu z domieszką włókna szklanego o antypoślizgowej fakturze diamentu i chwycie dopasowanym do kształtu dłoni. Materiał ten łączy w sobie cechy gumy i kompozytu. 

W tylnej części chwytu otwór na linkę zabezpieczającą. 

W zestawie nylonowa pochewka z kieszenią na osełkę lub scyzoryk lub multitool. U dołu znajdują się otwory na linkę na udo.

Cechy:

- Długość całkowita: 21,6 cm
- Długość ostrza: 12 cm
- Grubość ostrza: 4,7 mm
- Profil głowni: Clip point
- Wykończenie: Proszkowe
- Stal nierdzewna: AUS-8
- Twardość stali: 57-58 HRC
- Rękojeść: Nylon wzmocniony włóknem szklanym
- Waga: 153 g
- Pochwa nylonowa
- Otwór do przewleczenia paracordu

Grade 
2021-03-10

B.Dobry nóż

Oryginalny bardzo dobry nóż do wielu zastosowań.

Write your review! !

Write a review

101 Inc. - Chusta snajperska / siatka maskująca 155x49cm - Sniper Scarf - Coyote Brown

Od 1986 roku firma SOG pod okiem Spencer'a Frazer'a zajmuje się produkcją noży, zarówno z ostrzem stałym, jaki i składanych, multitools, saperek, toporków oraz maczet. Swoją nazwę zawdzięcza jednostce specjalnej "Studies and Observation Group", która prowadziła działania bojowe na terenie Kambodży, Laosu i Wietnamu. Firma nie tylko produkuje noże SOG, noże firmy SOG to coś wyjątkowego za pomocą nowoczesnych technologii, fantazyjnych kształtów oraz wysokiej jakości wykonania. SOG, noże w których naprawdę można zauważyć coś więcej niż jedynie praktyczny kawałek stali. Swoją popularność zyskały także poprzez swoich użytkowników, nóż SOG Seal został wybrany oficjalnym nożem Navy Seals przez co zyskał ogromną popularność i został dostrzeżony przez wielu ludzi nieświadomych istnieniem marki SOG. Obecnie firma SOG jest jednym z największych producentów noży zarówno w USA i na świecie.