Fisher Space Pen - Długopis AG7 - ASTRONAUT SPACE PEN - Oryginalny długopis astronautów

4 Review(s)
Fisher Space Pen Fisher Space Pen

747609871135

New product

Reduced price! Fisher Space Pen - Długopis AG7 - ASTRONAUT SPACE PEN - Oryginalny długopis astronautów Expand

4 Items

234,99 zł

tax incl.

241,00 zł tax incl.

-6,01 zł

Spend 169,00 zł more and get Free Shipping!

Oryginalny model długopisu dla astronautów NASA. Długopis ten był używany na pokładzie statku kosmicznego misji Apoll 7 w 1968 roku. Zanim został przyjęty jako kontraktowe wyposażenie astronautówm przeszedł kilkuletni okres testów, które potwierdziły niezawodność jego konstrukcji. Obecnie długopisu używają oprócz NASA praktyczne wszystkie agencje kosmiczne od francuskich po rosyjskie
Wzór oraz konstrukcja długopisu nie zmieniła się od ponad 40 lat. AG7 wykonany jest z mosiądzu pokrytego wytrzymałym chromem. Ma bardzo wygodny system wysuwania wkładu, charakteryzujący się przyjemnym kliknięciem. Aby wysunąć wkład należy nacisnąć przycisk w końcówce natomiast aby go schować wystarczy nacisnąć przycisk znajdujący się w korpusie. Długopis jest w całości wykonany z mosiądzu oraz posiada stalowe elementy najwyższej jakości.

Dane techniczne:

- Długość: 13 cm
- Średnica: 1 cm
- Korpus: Cały metalowy
- Wkład: Czarny wymienny, ciśnieniowy PR-4, średniej grubości linii
- Pudełko: Prezentowe

icon_madeusa.gif (107×68)

Grade 
2021-04-17

Bardzo dobry długopis

Miałem różne długopisy...Parkery itp,ale le ten Fisher jest rewelacyjny. Przycisk na boku korpusu, idealnie klika. i uwielbiam to. I sama myśl, że został stworzony dla astronautów. Proszę Państwa polecam ten wspaniały długopis. Pozdrawiam wszystkich i Panią Magdę ze sklepu MALAMUTtactic :)

Grade 
2021-02-18

Polecam

Moge polecić długopis najwyższej jakości. Świetnie się prezentuje.

Grade 
2019-07-04

Jest super

WOW...jak go wyciągnąłem z pudełka. Kupiłem na prezent, ale zostawię go sobie bo takiego długopisu jeszcze nie miałem. Taką rzecz można polecać.

Grade 
2019-06-13

FISHER AG7

Piękny długopis...miałam obawy czy nie za drogi, ale w tym sklepie chyba najtańszy w Polsce znalazłam! Doskonały, aż zamówiłam drugi egzemplarz :) Bardzo dziękuję i pozdrawiam sklep.

Write your review! !

Write a review

Mtac - Naszywka Challenger STS-51-L - rzep